خط تولید لوله پلی اتیلن دوجداره کاروگیت اسپیرال

خط تولید لوله پلی اتیلن دوجداره کاروگیت اسپیرال

خط تولید لوله پلی اتیلن دوجداره کاروگیت اسپیرال شامل تجهیزات فراوانی است که همگی باید به صورت جداگانه وظیفه خود را به بهترین شکل ممکن و هماهنگ با دیگر تجهیزات خط تولید , انجام دهند. ماشین آلات تولید لوله کاروگیت اسپیرال شرکت سبک لوله نوین ساخت ایران در شرکت سبک لوله نوین با ایران کد به شماره ۳۷۱۲۱۲۰۱۶۹۲۳۰۰۰۱ میباشد و دارای ثبت اختراع بنام شرکت سبک لوله نوین است که همین امر باعث شده که هزینه راه‌اندازی این خط تولید در مقایسه با خط تولیدهای موجود اروپایی و حتی ساخت کشور چین، بسیار پایینتر بوده و بدیهی است که شرکت سبک لوله نوین با گارانتی مطمئن و خدمات پس از فروش، از ابتدای مسیر در کنار شما خواهد بود.

خط تولید لوله پلی اتیلن دوجداره کاروگیت اسپیرال شرکت سبک لوله نوین جزو مدرنترین و دقیق‌ترین تجهیزات تولید لوله دوجداره کاروگیت اسپیرال در کشور می‌باشد که محصول خروجی ( لوله دوجداره کاروگیت اسپیرال ) را از نظر کیفیت و دوام در رده‌ی بهترین محصولات منطقه قرار داده است. همانطور که پیشتر گفته شد هماهنگی این تجهیزات با یکدیگر از اهمیت بالایی برخوردار است و عملکرد و مانیتورینگ plc هر کدام از اجزا و یا به عنوان بخشی از یک خط تولید در کیفیت محصول نهایی تاثیر گذار خواهد بود.

 

تجهیزات خط تولید لوله پلی اتیلن

• Extruder
• Gravimetric
• Die
• Vacuum Tank
• Ultrasonic
• Monitoring System
• Cooling Tank

برای تولید لوله های پلی اتیلن از اکسترودرهای تک مارپیچ استفاده می‌گردد. بر روی مارپیچ مناطقی جهت هدایت خوراک ورودی به داخل سیلندر جهت فشرده سازی و تهیه مذاب یکنواخت و پمپاژ مذاب به داخل دای (Die) تعبیه شده است. انرژی گرمایی جهت مذاب نمودن مواد از طریق چرخش مارپیچ (تنش‌های وارده از مارپیچ به مواد اولیه) و المنت‌های حرارتی اطراف سیلندر، تواماً تأمین شده که جهت کنترل آن از فن‌های مخصوصی در اطراف المنت‌ها استفاده می شود.
مواد اولیه از طریق سیلوها بوسیله لوله‌های مخصوص که برای همین کار در نظر گرفتـه شده اند بـه دستـگاه هدایت می‌شوند همچنین از موارد استفاده این دستگاه اندازه گیری و انتقال مواد اولیه به اکسترودر با توجه به استانداردهای تولید می باشد.

DIE ارتباط دهنده بین قالب و اکسترودر می‌باشد که باعث بالا رفتن فشار پشت دای (انتهای سیلندر)، فشرده شدن مواد مذاب و توزیع یکنواخت آن در ابتدای ورودی قالب به منظور ثبات وضعیت کیفی آن است.DIE ها انواع مختلفی دارند که با توجه به سایز لوله مورد نیاز، تغییر می‌یابند.
کلیه سیستم های خط تولید و تجهیزات آن بوسیله اپراتور ازطریق بازرسی  چشمی و مانیتورینگ مداوم قابل مشاهده و بررسی می‌باشد.
مانیتورینگ این امکان را به اپراتور می‌دهد که همواره تمامی مراحل خط تولید را تحت کنترل و بررسی دقیق خود داشته باشد. و همچنین پارامترهایی نظیر دما، دور موتور و گیربکس تحت کنترل باشد.

نیاز به مشاور در حوزه خرید ماشین آلات دارید؟

با ارسال درخواست از طریق فرم مشاوره آنلاین، کارشناسان فروش سبک لوله نوین در سریع ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

پروانه ثبت اختراع خط تولید لوله پلی اتیلن دوجداره کاروگیت اسپیرال

راهنمای خرید خط تولید لوله پلی اتیلن کاروگیت اسپیرال

شرکت سبک لوله نوین با اقدام به ثبت اختراع، در زمینه تولید ماشین آلات و خط تولید لوله‌های پلی اتیلن کاروگیت اسپیرال آمادگی ارائه خدمات ساخت، طراحی، راه‌اندازی و نصب خط تولید لوله‌پلی‌اتیلن اسپیرال در سایزهای بزرگ (۵۰۰۰۲۰۰۰ میلی متر) با اتصالات را  ارائه می‌دهد.

لازم به ذکر است که کیفیت این خط تولید در مقیاس خطوط تولید مشابه کشورهایی مانند چین و آلمان در یک سطح بوده ولی با هزینه‌ای بسیار پایینتر قابل راه‌اندازی می‌باشد. این خط تولید ظرفیت تولید لوله‌هایی با سایز قطر ۵۰۰۰ تا ۲۰۰۰ میلی‌متر را دارا بوده و به شما این امکان را می‌دهد که با یک خط تولید، محصولات متنوعی را در سبد محصول خود داشته باشید. همچنین از لحاظ متراژی میتوانید با طولهای دلخواه و حسب نیاز، بیشتر از ۶ متر، لوله تولید کنید.

ما در سبک لوله نوین، با ثبت اختراع خط تولید لوله های کاروگیت اسپیرال، به شما کمک میکنیم که با پایینترین قیمت و کیفیت بالا خط تولید خود را راه‌اندازی کرده و از ابتدای مسیر تا انتها در کنار شما هستیم . خدمات ما در این زمینه شامل مشاوره خرید،  گارانتی قطعات و خدمات پس از فروش در زمینه های زیر میباشد:

  • – راه اندازی نرم افزاری
  • – راه اندازی سخت افزاری
  • – خدمات فنی مهندسی
  • – راه اندازی تابلو برق
  • – راه اندازی آزمایشگاه
  • – آموزش تخصصی
  • -مشاوره و پشتیبانی یک ساله از دستگاه

نیاز به مشاور در حوزه خرید ماشین آلات دارید؟

با ارسال درخواست از طریق فرم مشاوره آنلاین، کارشناسان فروش سبک لوله نوین در سریع ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

یا با شماره های زیر تماس بگیرید:

۰۸۷-۳۳۳۶۲۳۰۰-۲

۰۹۱۸۸۷۸۳۳۷۸

زنبیل خرید