خط تولید لوله پلی اتیلن دوجداره کاروگیت اسپیرال

خط تولید لوله پلی اتیلن دوجداره کاروگیت اسپیرال

خط تولید لوله پلی اتیلن دوجداره کاروگیت اسپیرال شامل تجهیزات فراوانی است که همگی باید به صورت جداگانه وظیفه خود را به بهترین شکل ممکن و هماهنگ با دیگر تجهیزات خط تولید , انجام دهند. ماشین آلات تولید لوله کاروگیت اسپیرال شرکت سبک لوله نوین همگی ساخت ایران در شرکت سبک لوله نوین با ایران کد به شماره ۳۷۱۲۱۲۰۱۶۹۲۳۰۰۰۱ میباشد و همین امر باعث شده که هزینه راه‌اندازی این خط تولید در مقایسه با خط تولیدهای موجود اروپایی و حتی ساخت کشور چین، بسیار پایینتر بوده و بدیهی است که شرکت سبک لوله نوین با گارانتی مطمئن و خدمات پس از فروش، از ابتدای مسیر در کنار شما خواهد بود.

خط تولید لوله پلی اتیلن دوجداره کاروگیت اسپیرال شرکت سبک لوله نوین جزو مدرنترین و دقیق‌ترین تجهیزات تولید لوله دوجداره کاروگیت اسپیرال در کشور می‌باشد که محصول خروجی ( لوله دوجداره کاروگیت اسپیرال ) را از نظر کیفیت و دوام در رده‌ی بهترین محصولات منطقه قرار داده است. خط تولید لوله کاروگیت وجه شباهتی با خط تولید لوله‌های پلی اتیلن تک جداره دارد اما تفاوتهای ماشین آلات بسیار بیشتر است و همانطور که پیشتر گفته شد هماهنگی این تجهیزات با یکدیگر از اهمیت بالایی برخوردار است و عملکرد هماهنگ و بدون عیب هر کدام از آنها به صورت تکی و یا به عنوان بخشی از یک خط در کیفیت محصول نهایی تاثیر گذار خواهد بود.

نکته : خطوط تولید لوله دوجداره کاروگیت از دو اکسترودر قوی و هم مدل تشکیل شده است که یکی از آنها وظیفه تولید لایه داخلی و دیگری وظیفه تولید لایه خارجی را بر عهده دارد و همچنین مواد اولیه به صورت جداگانه داخل آنها میشود و مواد آنها نیز با یکدیگر متفاوت میباشد.همچنین مارکر داخل قالب کاروگیتور تعبیه شده است و هنگام کاروگیت شدن لوله مشخصات روی لوله کاروگیت نقش میبندد. جهت تولید لوله‌های کاروگیت‌اسپیرال، ابتدا مواد اولیه، تحت فرآیند اکستروژن، در اکسترودر و تحت حرارت بالا ذوب می‌شود. در این مرحله تنظیم دمایی بسیار اهمیت دارد زیرا در نواحی دمایی مختلف، نوع محصول و نوع پلی اتیلن متفاوت خواهد بود. سپس پلی اتیلن حاصل، از داخل محفظه‌ای عبور می‌کند و به شکل لوله در می‌آید. برای ایجاد حلقه در سطح خارجی لوله (کاروگیت اسپیرال نمودن لوله)، این فرآیند تحت خلأ و به وسیله قالب‌های دوار و پیوسته انجام می‌گیرد. در این مرحله هم تنظیم دما بسیار مهم است. در پایان خط تولید لوله کاروگیت اسپیرال، نازل‌های آب قرار دارد تا بتواند محصول خروجی را خنک کند. مراحل کنترل کیفیت محصول تولیدی در آزمایشگاه کارخانه انجام می‌شود.

تجهیزات خط تولید لوله پلی اتیلن

• Extruder
• Gravimetric
• Die
• Vacuum Tank
• Ultrasonic
• Monitoring System
• Cooling Tank

برای تولید لوله های پلی اتیلن از اکسترودرهای تک مارپیچ استفاده می‌گردد. بر روی مارپیچ مناطقی جهت هدایت خوراک ورودی به داخل سیلندر جهت فشرده سازی و تهیه مذاب یکنواخت و پمپاژ مذاب به داخل دای (Die) تعبیه شده است. انرژی گرمایی جهت مذاب نمودن مواد از طریق چرخش مارپیچ (تنش‌های وارده از مارپیچ به مواد اولیه) و المنت‌های حرارتی اطراف سیلندر، تواماً تأمین شده که جهت کنترل آن از فن‌های مخصوصی در اطراف المنت‌ها استفاده می شود.
مواد اولیه از طریق سیلوها بوسیله لوله‌های مخصوص که برای همین کار در نظر گرفتـه شده اند بـه دستـگاه Gravimetric هدایت می‌شوند همچنین

DIE ارتباط دهنده بین قالب و اکسترودر می‌باشد که باعث بالا رفتن فشار پشت دای (انتهای سیلندر)، فشرده شدن مواد مذاب و توزیع یکنواخت آن در ابتدای ورودی قالب به منظور ثبات وضعیت کیفی آن است.DIE ها انواع مختلفی دارند که با توجه به سایز لوله مورد نیاز، تغییر می‌یابند.
پس از عبور مواد اولیه از قالب که بصورت خمیری شکل می باشد، لوله می بایست از وان وکیوم عبور نماید. در این مرحله خنک کاری اولیه انجام شده و لوله پلی اتیلن تقریبا شکل ثابتی بخود می‌گیرد.
UltraSonic بعد از وان وکیوم نصب می‌گردد که وظیفه آن اندازه‌گیری ضخامت لوله از ۸ نقطه مختلف می‌باشد که چنانچه لوله هر‌گونه مغایرتی با استانداردهای تعریف شده داشته باشد به سیستم هشدار دهنده اطلاع می‌دهد و خط تولید را متوقف می‌نماید.
کلیه سیستم های خط تولید و تجهیزات آن بوسیله اپراتور ازطریق مانیتورینگ قابل مشاهده و بررسی می‌باشد.
مانیتورینگ این امکان را به اپراتور می‌دهد که همواره تمامی مراحل خط تولید را تحت کنترل و بررسی دقیق خود داشته باشد.
وظیفه این تانک خنک کننده، خنک کاری نهائی لوله پلی اتیلن می‌باشد و تعداد آنها بستگی به سرعت خط تولید دارد که با بالا رفتن سرعت خط تولید، تعداد این تانک‌ها افزایش می‌یابد.

نیاز به مشاور در حوزه خرید ماشین آلات دارید؟

با ارسال درخواست از طریق فرم مشاوره آنلاین، کارشناسان فروش سبک لوله نوین در سریع ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

پروانه ثبت اختراع خط تولید لوله پلی اتیلن دوجداره کاروگیت اسپیرال

راهنمای خرید خط تولید لوله پلی اتیلن کاروگیت اسپیرال

شرکت سبک لوله نوین با اقدام به ثبت اختراع، در زمینه تولید ماشین آلات و خط تولید لوله‌های پلی اتیلن کاروگیت اسپیرال آمادگی ارائه خدمات ساخت، طراحی، راه‌اندازی و نصب خط تولید لوله‌پلی‌اتیلن اسپیرال در سایزهای بزرگ (۵۰۰۲۰۰ میلی متر) با اتصالات را  ارائه می‌دهد.

لازم به ذکر است که کیفیت این خط تولید در مقیاس خطوط تولید مشابه کشورهایی مانند چین و آلمان در یک سطح بوده ولی با هزینه‌ای بسیار پایینتر قابل راه‌اندازی می‌باشد. این خط تولید ظرفیت تولید لوله‌هایی با سایز قطر ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ میلی‌متر را دارا بوده و به شما این امکان را می‌دهد که با یک خط تولید، محصولات متنوعی را در سبد محصول خود داشته باشید.

ما در سبک لوله نوین، با ثبت اختراع خط تولید لوله های کاروگیت اسپیرال، به شما کمک میکنیم که با پایینترین قیمت و کیفیت بالا خط تولید خود را راه‌اندازی کرده و از ابتدای مسیر تا انتها در کنار شما هستیم . خدمات ما در این زمینه شامل مشاوره خرید،  گارانتی قطعات و خدمات پس از فروش در زمینه های زیر میباشد:

  • – راه اندازی نرم افزاری
  • – راه اندازی سخت افزاری
  • – خدمات فنی مهندسی
  • – راه اندازی تابلو برق
  • – راه اندازی آزمایشگاه
  • – آموزش تخصصی

نیاز به مشاور در حوزه خرید ماشین آلات دارید؟

با ارسال درخواست از طریق فرم مشاوره آنلاین، کارشناسان فروش سبک لوله نوین در سریع ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

یا با شماره های زیر تماس بگیرید:

۰۸۷-۳۳۳۶۲۳۰۰

۰۹۱۸۴۰۶۸۵۳۶

زنبیل خرید