اتصالات پلی‌اتیلن

اتصالات کاروگیت دوجداره پلی اتیلن

اهمیت تنوع اتصالات و کیفیت آنها همواره بیش از لوله ها بوده، چرا که براساس آمار، از مشکلات بخش انتقال سیال در اتصالات بدون کیفیت و کاربرد ناصحیح گزارش می گردد.
انواع اتصالات موجود در شرکت سبک لوله نوین، کیفیت انجام پروژه های شما را تضمین میکند. برخی از انواع این اتصالات شامل نوع تبدیلی ، سه راهی، چهار راهی و اتصال زانو هستند.

اتصالات متنوع، سبب تضمین اجرای طرح با کیفیت می شود.
عدم مقاومت کافی و آب بندی لازمه در لوله و اتصالات، سبب نشت فاضلاب و آلودگی محیط زیست و نفوذ ریشه گیاهان به داخل شبکه و در نهایت انسداد مسیر می گردد، در مناطقی که دارای سطح آب زیرزمینی بالا می باشد، نفوذ آب به داخل شبکه انتقال فاضلاب باعث افزایش مقدار سیال و در نتیجه ساخت تصفیه خانه های با ظرفیت بالاتر می شود.
شرکت سبک لوله نوین با توجه به سوابق خود، همچنان در تولید و ساخت اتصالات با کیفیت پیشگام بوده و مفتخر است که با ارائه انواع اتصال با قالبها و ماشین آلات روز دنیا در این راستا قدم برداشته است.

Picture6
Picture5

مزایای اتصالات پلی‌اتیلن کار.گیت و کاروگیت اسپیرال

نصب آسان, مقاومت در برابر نیروهای فشاری و خوردگی ,وزن سبک و کاهش هزینه‌های خرید و نصب اتصالات کاروگیت دوجداره پلی اتیلن و دوام و زمان کارکرد طولانی این نوع اتصالات باعث استقبال از این نوع اتصالات در پروژه های فاضلاب شده است. تنوع اتصالات دوجداره در سبک لوله نوین باعث تسریع در اجرای پروژه های فاضلاب و افزایش کیفیت اجرای آن شده است. از جمله مهم ترین ویژگی های این محصول می توان به موارد ذکر شده در زیر اشاره کرد:

• سرعت و سهولت در اجرا
• مقاومت در برابر فشار و ضربه
• مقاومت در برابر مواد شیمیایی
• انعطاف پذیری بالا
• افت فشار ناچیز به دلیل صیقلی بودن اتصالات
• مقاوم در برابر زنگ زدگی، خوردگی و ساییدگی
• تحمل ارتعاشات ناشی از زمین لرزه
• هزینه پایین در نصب و اجرا

نیاز به مشاور در حوزه خرید اتصالات پلی اتیلن دارید؟

با ارسال درخواست از طریق فرم مشاوره آنلاین، کارشناسان فروش سبک لوله نوین در سریع ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

آزمون‌های تولید اتصالات پلی اتیلن کاروگیت و کاروگیت اسپیرال

۱.شاخص جریان مذاب – ISO 1133 (MFR)
۲. تعیین دانسیته (ISO1183)
۳. تعیین درصد کربن ISO6964 (دوده)
۴. بررسی پراکنش دوده ISO 18553
۵. آزمون برگشت حرارتی – ISO 2505
۶. آزمون پایداری حرارتی – EN 728 (OIT)
۷. کنترل و بررسی ظاهری لوله (ISO 11922)
۸. اندازه گیری و کنترل ابعادی (ISO 11922)

مواد اولیه لوله‌پلی‌اتیلن

نام‌گذاری‌های PE80 و PE100 بر اساس استحکام طولانی‌مدت مواد مربوطه است که به عنوان حداقل مقاومت مورد نیاز (MRS) مطابق با ISO 12162 شناخته می‌شود.

مقاومت در برابر مواد شیمیایی

لوله های تولید شده از مواد HDPE  به طور کلی در برابر مواد شیمیایی که معمولاً در فاضلاب شهری یافت می شود مقاوم هستند.

حداکثر دمای عملیاتی برای PE 100 در محیط های مختلف به شرح دیل است.

تامین کنندگان معتبر مواد HDPE گرید PIPE EXTRUDE در داخل کشور به شرح ذیل می باشد:

راهنمای خرید لوله پلی‌اتیلن کاروگیت

اتصالات پلی اتیلن از تجهیزات پرکاربرد و مهمی هستند، که خرید آن ها حتی از خرید لوله ها نیز مهم تر هستند. بنابراین زمانی که برای خرید این تجهیزات اقدام می کنید، باید آگاهی کاملی از این محصول داشته باشید، تا بتوانید اتصالاتی را تهیه کنید، که از نظر کیفیت و کارایی بی نقص هستند و بعد از سال ها هیچ مشکلی را در کار به وجود نمی آورند. انواع اتصالات پلی اتیلن در کاربرد گسترده، به کار برده می شوند.

بنابراین زمانی که برای خرید اقدام می کنید، اینکه قرار است از اتصالات در چه صنایعی استفاده کنید، و یا آنکه به چه نوع اتصالاتی نیازمند هستید، بسیار حائز اهمیت است. به دلیل اهمیت کیفیت و کارایی این اتصالات، بهتر است که با مشاورین سبک لوله نوین تماس بگیرید، تا دچار مشکل نشوید. از این نظر می توانید با خیال آسوده این محصول را در کیفیت ایده آل و قیمت مناسب و ارزنده تهیه و خریداری کنید.

قیمت لوله پلی‌اتیلن کاروگیت

محاسبه قیمت اتصالات پلی اتیلن مانند برآورد قیمت لوله‌های پلی اتیلن می‌باشد. اتصالات پلی اتیلن به دلیل متنوع بودن در نوع و تنوع در مدل دارای قیمتهای مختلفی است.

اتصالات پلی اتیلن در خطوط لوله پلی اتیلن نقش مهمی دارند و اکثر اشکالات و خرابی‌ها در خطوط لوله پلی اتیلن در محل‌های اتصالات می‌باشد.

از اینرو در تهیه اتصالات پلی اتیلن نهایت دقت و وسواس را داشته باشید که کیفیت اتصالات می‌تواند کارکرد کل خط را تحت تاثیر قرار دهد.

نیاز به مشاور در حوزه خرید اتصالات پلی اتیلن دارید؟

با ارسال درخواست از طریق فرم مشاوره آنلاین، کارشناسان فروش سبک لوله نوین در سریع ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

یا با شماره های زیر تماس بگیرید:

۰۸۷-۳۳۳۶۲۳۰۰

۰۹۱۸۴۰۶۸۵۳۶

زنبیل خرید