خدمات

مشاوره خرید

تمام تلاش ما در شرکت سبک لوله نوین، تامین قطعات مورد نیاز در پروژه‌های عمرانی و همچنین آب‌ و فاضلاب در بالاترین کیفیت است تا بخشی از نگرانی های موجود در این عرصه رفع شود و هم چنین با تولید کالای باکیفیت ایرانی در راستای رونق گرفتن صنعت کشور گام برداریم.

شرکت سبک لوله نوین فروش را پایانی بر ارتباط با مشتری خود ندانسته و خدمات مشاوره را با هدف حفظ حقوق مصرف کنندگان در الویت دستور کار خود قرار داده است و یکی از ویژگی‌هایی که باعث می‌شود شما از خرید خود مطمئن و راضی باشید خدمات پس از فروش (گارانتی) می‌باشد. در سبک لوله نوین، ما نوآوری، تکنولوژی روز دنیا و کیفیت محصولات را با پشتیبانی مشتریان ترکیب کرده‌ایم تا محصولات مطمئنی را برای شما به ارمغان آوریم.

شرکت سبک لوله نوین با بیش از ۳۰ سال سابقه فعالیت در صنعت لوله و اتصالات، فعالیت خود را محدود به کسب و کار سنتی نکرده و وبسایت سبک لوله نوین را به عنوان لوله و اتصالات برپا کرده است تا به این ترتیب به عنوان مرجع معتبر مشاوره خرید در زمینه تولید و فروش انواع لوله و اتصالات، در خدمت شما مشتریان عزیز باشد.

خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش قطعات پلی‌اتیلن

• تعویض قطعات معیوب
• نظارت حین نصب و انجام پروژه در سایت توسط مهندسین مجرب واحد مهندسی سبک لوله نوین در صورت نیاز
• بازرسی و نظارت پس از نصب و اجرای پروژه توسط بازرسهای مجرب واحد مهندسی سبک لوله نوین
• آموزش مجریان و پیمانکاران لوله و اتصالات پلی اتیلن در محل کارخانه سبک لوله نوین به همراه ارائه گواهینامه معتبر

شرکت سبک لوله نوین با سابقه‌ای بیش از ۳۰ سال در صنعت لوله پلی اتیلن، اتصالات پلی اتیلن، لوله دوجداره پلی اتیلن و منهول پلی اتیلن در حال فعالیت و یکی از برترین و مدرنترین‌های این صنعت است. با نگاهی به گستردگی و پیشرفت این شرکت در طول این سال‌ها می‌توان دریافت که چه مسیر موفقیت آمیزی را در پیش گرفته و در راستای رضایتمندی مشتری تا چه میزان موفق بوده است. با کیفیت بودن محصولات, مدرن بودن تجهیزات خط تولید و ارائه خدمات در سریع‌ترین زمان به مشتریان از ویژگی‌هایی است که شرکت سبک لوله نوین را در صدر صنعت لوله و اتصالات پلی اتیلن در بین پیمانکاران و مجریان غرب کشور قرار داده است.
با هر خرید انجام شده، امکان استفاده از شرایط خدمات پس از فروش (گارانتی) برای مصرف کننده مهیا می‌باشد.

نیاز به مشاور در حوزه خرید ماشین آلات دارید؟

با ارسال درخواست از طریق فرم مشاوره آنلاین، کارشناسان فروش سبک لوله نوین در سریع ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

خدمات خط تولید لوله پلی‌اتیلن کاروگیت

ما در سبک لوله نوین، با ثبت اختراع خط تولید لوله های کاروگیت اسپیرال، به شما کمک میکنیم که با پایینترین قیمت و کیفیت بالا خط تولید خود را راه‌اندازی کرده و از ابتدای مسیر در کنار شما هستیم . خدمات ما در این زمینه شامل مشاوره خرید، گارانتی قطعات و خدمات پس از فروش در زمینه های زیر میباشد:

• راه اندازی نرم افزاری
• راه اندازی سخت افزاری
• خدمات فنی
• راه اندازی تابلو برق
• راه اندازی آزمایشگاه
• آموزش تخصصی

فروش خط تولید لوله پلی‌اتیلن کاروگیت اسپیرال

خط تولید لوله دوجداره کاروگیت شامل قسمتهای مختلفی می باشد که به صورت خطی چیده شده و فرایند تولید لوله دوجداره لوله کاروگیت را انجام می دهند.
هر کدام از قسمتهای خط تولید دوجداره لوله کاروگیت وظیفه خود را به طور هماهنگ با قسمتهای دیگر انجام می دهد.لوله های دوجداره پلی اتیلن یا لوله های کاروگیت به لوله هایی گفته میشود که.
دارای دو جداره ، یکی بیرونی با شکل ظاهری موجدار و یا به حلقه حلقه و لایه داخلی آن دارای سطحی صاف میباشد که جهت عبور سیالات فاضلابی اسیدی و بازی و پس آب های صنعتی مورد استفاده قرار میگیرند.

عملکرد هماهنگ و بدون عیب هر کدام از آنها به صورت تکی و یا به عنوان بخشی از یک خط در کیفیت محصول نهایی تاثیر گذار خواهد بود. برای تولید لوله های دوجداره کاروگیت ابتدا مواد اولیه پلی اتیلن از دای عبور کرده و در خروجی دای به شکل لوله در می‌آید. سپس فرآیند کاروگیت نمودن سطوح خارجی لوله دوجداره به وسیله قالب و اعمال خلاء صورت می‌گیرد در حالیکه سطح داخلی لوله صاف می‌باشد. این فرایند قالب گیری به وسیله قالب‌های کاروگیت کننده‌ی دوار به صورت پیوسته انجام می‌گیرد.

بر اساس نوع لوله مورد نظر قطعات و قالب‌های لازم بر روی خط تولید نصب می‌شود و در طی فرایند تولید تثبیت ضخامت لایه‌های لوله پلی‌اتیلن، سرعت تولید و دماها در مقدار بهینه تنظیم می‌شود. مسئول کنترل کیفیت کنترلهای لازم را بر روی محصول نهایی به منظور حصول اطمینان از دارا بودن کیفیت لازم انجام می‌دهد.برای ایجاد حلقه در سطح خارجی لوله کاروگیت نمودن لوله ، این فرآیند تحت خلأ و به وسیله قالب‌های دوار و پیوسته انجام می‌گیرد. در این مرحله هم تنظیم دما بسیار مهم است. در پایان خط تولید لوله کاروگیت، نازل‌های آب قرار دارد تا بتواند محصول خروجی را خنک کند. مراحل کنترل کیفیت محصول تولیدی در آزمایشگاه کارخانه انجام می‌شود.

مزایای خط تولید لوله دوجداره کاروگیت:
• دارای خروجی بالا برای تولید لوله های سایز بالا
• توانایی تولید لوله به صورت دو لایه
• قابلیت استفاده از مواد ارزان تر برای لایه رویی
• دارای قالبهای مخصوص از سایز ۵۰۰ تا سایز ۲۰۰۰
• قابلیت تولید لوله کاروگیت کوبلر سرخود
• قابلیت تولید لوله کاروگیت سایز بزرگ برای سیستم فاضلاب شهری

نیاز به مشاور در حوزه خرید ماشین آلات دارید؟

با ارسال درخواست از طریق فرم مشاوره آنلاین، کارشناسان فروش سبک لوله نوین در سریع ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

یا با شماره واحد فروش تماس بگیرید:

۰۸۷-۳۳۳۶۲۳۰۰

۰۹۱۸۸۷۸۳۳۷۸

زنبیل خرید