لوله پلی‌اتیلن

لوله کاروگیت چیست؟

لوله دوجداره کاروگیت و یا لوله پلی اتیلن کاروگیت نام لوله‌ای است که از دو لایه پلی اتیلن تشکیل شده است , لایه داخلی کاملا صیقلی و لایه بیرونی موج دار است که این فرم و حالت هندسی باعث ایجاد مقاومت بسیار بالایی در جهت تحمل کلیه فشارهای سطحی و زیر سطحی, اعم از بار زنده و مرده را در زیر سطح زمین متحمل میشود . لوله‌های دوجداره کاروگیت در انواع بخش فشاری دسته بندی می گردند (منظور از فشار ،فشار بار خارجی است) که هرکدام مصرف خاصی به لحاظ نوع سطح خاک فشار بار سطحی و زیر سطحی دارند . لوله‌های پلی اتیلنی دوجداره کاروگیت تحمل بالایی را به جهت حجم خاک و مقاومت حلقوی دارند و فشار داخلی این لوله‌ها معمولا ۲ یا ۴ بار می‌باشد و این لوله‌ها را نمی‌توان در شبکه‌های تحت فشار استفاده نمود. جهت اتصال این لوله‌های کاروگیت از کوپلر و واشر استفاده می‌شود.

لوله پلی اتیلن دوجداره فاضلابی یکی از محصولات کارخانه تولید کننده لوله کاروگیت سبک لوله نوین میباشد که با توان تولیدی بالا و کیفیت استاندارد ایران و اروپا در حال حاضر یکی از بزرگترین کارخانه تولید لوله پلی اتیلن دوجداره در غرب کشور میباشد و در حال صادرات لوله کاروگیت به کشور های همسایه و ارسال به تمام نقاط ایران میباشد.

معمولا طول عمر لوله‌های کاروگیت ۵۰،۷۵ و حتی ۱۰۰ سال برآورد می‌شود که این مورد به مواد اولیه , شرایط تولید, انبارش و نگهداری لوله بستگی دارد . توجه داشته باشید که در مواردی که لوله باید مدفون شود و شرایط محیطی را تحمل کند، مواردی است که هنگام نصب لوله باید مورد توجه قرار گیرد. در رابطه با لوله‌های کاروگیت ph خاک باید مورد توجه قرار گیرد. لوله کاروگیت تولید شده از پلی اتیلن، بدلیل عدم امکان نشست، فاسد شدن، نصب آسان و مقاومت دربرابر حرکت خاک و فشار، حدود نیم قرن است که مورد مصرف قرار می گیرند. مشخصات فنی و کیفیت لوله دوجداره کاروگیت می‌بایستی با استاندارد DIN16961-2 (مربوط به کنترل ابعاد و مقاومت حلقوی لوله) و EN13476 (سایر آزمون های مربوط به مشخصات کیفیت محصول) مطابقت داشته باشد.

  • جهت انشعاب لوله‌های کاروگیت از اتصالات سه راه زانو و چهار راه استفاده می‌شود.
  • لوله‌های کاروگیت در شاخه‌های ۶ متری تولید می‌شوند و لوله‌های ۱۲متری بدون کوپلر و واشر می‌باشند.
  • لوله‌های کاروگیت به جهت وزن پایین قابل رقابت با هیچ لوله مشابه‌ای نمی‌باشند.

نیاز به مشاوه جهت خرید محصولات پلی اتیلن دارید؟

با ارسال درخواست از طریق فرم مشاوره آنلاین، کارشناسان فروش سبک لوله نوین در سریع ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

یا با شماره واحد فروش تماس بگیرید:

آقای فاروق اسدی

۰۸۷-۳۳۳۶۲۳۰۰

۰۹۱۸۸۷۸۳۳۷۸

زنبیل خرید