محصولات
لوله و اتصالات پلی اتیلن دوجداره کاروگیت و گاروگیت اسپیرال به گونه ای طراحی شده اند که دارای سطوح داخلی صاف و سطوح خارجی ساختمند می باشند و همین امر موجب مقاومت بالا در برابر بارهای خارجی وارده بر لوله می شود.
به طور معمول لوله های دوجداره پلی اتیلن جهت نصب و اجرا در شبکه های انتقال جریانات ثقلی و کم فشار در زیر زمین طراحی و پیش بینی شده است.


1. لوله های دوجداره کاروگیت اسپیرال
لوله های دوجداره کاروگیت اسپیرال از سایز 500 میلی متر الی 1600 میلی متر در رده های مقاومتی 16 کیلونیوتن بر متر مربع ,31.5کیلونیوتن بر متر مربع و 63 کیلونیوتن بر متر مربع 

بیشتر

2. لوله های دوجداره کاروگیت
 لوله های کاروگیت در سایزهای  200mm، 250mm، 315mm،400mm

بیشتر

3. منهول و اتصالات منهول
شرکت سبک لوله نوین تولید کننده کلیه انشعابات خطوط اصلی به فرعی شامل : سه راهی ، چهار راهی ، زانویی و انواع تبدیل و همچنین منهول در سایز ها و ارتفاعات مختلف طبق سفارش می باشد . 

بیشتر

4. اتصالات لوله های دو جداره
اتصالات لوله های دوجداره پلی اتیلن متناسب با قطر و نحوه اجرا و اهمیت کار انتخاب می گردد. اتصالاتی که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد : کوپلینگ و اورینگ، جوش لب به لب، جوش اکسترودری و شرینگ می باشد.

بیشتر

5. سپتیک تانک پلی اتیلن از 1 تا 20 مترمکعب
سپتیک تانک ساده ترین و پر کاربردترین واحد مورد استفاده در تصفیه فاضلاب به ویژه فاضلاب های بهداشتی - انسانی است. سپتیک تانک مخزنی است که در آن فاضلاب به کمک فرایندهایی از قبیل ته نشینی، شناور سازی و بیولوژیکی تصفیه می گردد. از این سپتیک تانک ها بطور گسترده ای در واحدهای مسکونی و ویلایی، مجتمع های مسکونی و اداری،کارگاه های عمرانی و ساختمانی، کارخانجات تولیدی و صنعتی، هتل ها، رستوران ها، و مجتمع های تفریحی و ورزشی استفاده می شود.

بیشتر