درباره ما
شرکت سبک لوله نوین به عنوان یکی از با کیفیت ترین تولید کننده های لوله و اتصالات پلی اتیلن با هدف ایجاد بستر های لازم جهت ارتقای کمی و کیفی صنعت پلی اتیلن و تولید محصولاتی با کیفیت بالا پا به عرصه بازار گذاشته و در طی سالیان گذشته به یکی از برترین شرکت ها در زمینه تولید لوله پلی اتیلن بدل شده است. شرکت سبک لوله نوین همواره معتقد به اصل بهره گیری و استفاده از تکنولوژی های نوین و به روز دنیا می باشد.
مدیران مجموعه سبک لوله نوین با خلاقیت،ابتکار و شجاعت در پیاده سازی تکنولوژی های جدید آن را در شرکت نهادینه نموده و این مهم را به عنوان یک اصل با ارزش پذیرفته اند.
 
IMG_7332.jpg


 
 
hline.png

معرفی مدیرعاملشاهو حاجبی.jpg

 
 آقای شاهو حاجبی فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی صنایع گرایش تولید صنعتی و کارشناسی ارشد مهندسی صنایع-تحلیل سیستم ها و دکترای مدیریت صنعتی گرایش تولید و عملیات هستند و دارای 17 سابقه اجرایی در زمینه مهندسی صنایع، توسعه sme ها و ایجاد و احداث شهرک های صنعتی میباشند و به لحاظ آکادمیک هم سابقه چندین سال تدریس در دانشگاه و ارائه حضوری و غیر حضوری مقالات کنفرانسی و غیر کنفرانسی در داخل و خارج از کشور دارند.
 
 

اعضای هیات مدیره:

اعضای هیات مدیره شرکت سبک لوله نوین عبارتند از: آقایان مظفر یوسفی به سمت رئیس هیات مدیره،محمود کرباسیان نائب رئیس و آقایان جمال دیوانی سنندج ، حاتم یوسفی و محمد زاهد خورشیدی به عنوان عضو اصلی هیات مدیره منصوب گردیده اند .