اخبار و رویدادها

موفقیتی دیگر از شرکت سبک لوله نوین(اخذ گواهینامه تحقیق وتوسعه)

 

1397/11/18

​در آبان ماه سال 97 شرکت مهندسی سبک لوله نوین باتوجه به فعالیتهای تحقیقاتی و پژوهشی در زمینه تولید محصولات با کیفیت و متنوع و دارای تکنولوژی روز، اقدام به ایجاد واحد تحقیق و توسعه(R&D)  نموده و گواهینامه تحقیق و توسعه را به تاریخ 03/08/97 از وزارت صنعت،معدن و تجارت اخذ نموده است. این گواهینامه قطعاً پیش زمینه ایی برای اخذ گواهینامه دانش بنیان صنعتی خواهد بود.


گواهی نحقیق وتوسعه.jpgادامه مطلب

موفقیت شرکت برای اخذ گواهینامه دانش بنیان صنعتی در بهمن ماه 97

 

1397/11/18

​شاهو حاجبی مدیر عامل شرکت سبک لوله نوین: پیرو پیگیرها و بارگذاری مدارک در سامانه دانش بنیان معاونت فناوری ریاست جمهوری در چند ماه گذشته، در تاریخ 03/11/97 با توجه به ارزیابی و ممیزی شرکت، معاونت محترم فناوری ریاست جمهوری با اعطای گواهینامه دانش بنیان صنعتی به شرکت سبک لوله موافقت نمودندو لازم به ذکر است با توجه به تقسیم بندی سطوح دانش بنیان به نوپا، تولیدی و صنعتی، شرکت مهندسی سبک لوله نوین اولین واحد استان کردستان است که با داشتن سایت و کارخانه تولیدی موفق به اخذ بالاترین سطح تحت عنوان دانش بنیان صنعتی شده است. این موفقیت قطعاً مرهون تلاش و همت همه پرسنل محترم شرکت سبک لوله نوین بوده و نوید بخش شکوفایی و توسعه آتی شرکت خواهد بود.


گواهی دانش بنیان.jpgادامه مطلب

بازدید معاون محترم عمرانی استاندار کردستان و مدیران راه و شهرسازی از شرکت سبک لوله نوین

 

1397/11/17

در اواخر مهرماه 97 جناب آقای مهندس ملکی معاون محترم عمرانی استانداری کردستان به همراه مدیرکل محترم دفترفنی استانداری و سایر مدیران راه و شهرسازی استان طبق دعوت قبلی از شرکت مهندسی سبک لوله نوین بازدید نمودند.در این بازدید حاجبی مدیرعامل شرکت توضیحات لازم در خصوص فرایندهای تولید، چالش ها و فرصت های پیش رو را ارائه دادند و بر موضوع خرید دستگاه های دولتی از تولیدات استان تاکید نمودند.  جناب آقای مهندس ملکی نیز ضمن تاکید بر لزوم تامین کالاهای نهادهای اجرایی از تولیدات بومی استان در خصوص پیگیری مباحث مرتبط با مطالبات شرکت از آبفای کردستان و همچنین برقراری تعامل و ارتباط نزدیک با سایر ارگان های تخصصی مصرف کننده لوله های فاضلاب از جمله شهرداری ها و دهیاری ها تاکید داشتند.1.jpg
2.jpg

3.jpg
ادامه مطلب

انتخاب شرکت به عنوان واحد تولیدی برگزیده امر کیفیت

 

1396/07/23

به مناسبت روز جهانی استاندارد در مورخ یکشنبه 96.07.23 که مصادف است با 14 اکتبر 2017 میلادی طی مراسمی در سالن فجر سنندج با حضور معاونت برنامه ریزی و اقتصادی استانداری کردستان ، نماینده مردم سنندج در شورای اسلامی و اکثر مدیران استانی از شرکت مهندسی سبک لوله نوین به عنوان برگزیده امر کیفیت استانی در قالب لوحی تقدیر به عمل آمد .


ادامه مطلب

بازدید هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی اربیل از شرکت مهندسی سبک لوله نوین

 

1396/03/02

بازدید هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی اربیل از شرکت مهندسی سبک لوله نوین
در مورخ 02/03/96 جمعی از اعضای هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی اربیل ، معاونت محترم بازرگانی سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان جناب آقای مهندس خلیقی ، نائب رئیس ،دبیراتاق بازرگانی سنندج در راستای همکاری و تعامل تجاری مابین دو کشور ، بازدیدی را از مجموعه شرکت مهندسی سبک لوله نوین داشتند . در ابتدای بازدید آقای مهندس فتوحی به عنوان مدیرعامل شرکت توضیحاتی را در خصوص ظرفیت ها ، پتانسیل ها و تولیدات مختلف شرکت در بخشهای لوله ، منهول ،سپتیک تانک و اتصالات ارائه نمودند .


ادامه مطلب

انتخاب شرکت سبک لوله نوین به عنوان کارآفرین برتر استانی

 

1395/12/25

در یازدهمین جلسه کار گروه اشتغال استان با حضور جناب آقای دکتر ربیعی وزیر محترم تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ، استاندار استان ، کلیه نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از فعالین اقتصادی استان از آقای مهندس فرید فتوحی (مدیرعامل شرکت) به عنوان کارآفرین برتر استان در سال 1395 تقدیر بعمل آمد .


ادامه مطلب

انتخاب شرکت به عنوان واحد تولیدی برگزیده امر کیفیت

 

1395/07/28

در مراسمی که به مناسبت روز جهانی استاندارد در تاریخ 95/07/28 در سالن فجر سنندج از طرف اداره کل استاندارد استان کردستان برگزار شد ، شرکت مهندسی سبک لوله نوین به عنوان واحد تولیدی برگزیده امر کیفیت استان در سال 1395 انتخاب و در قالب لوحی از خدمات این شرکت در راستای استانداردسازی ، تولید کیفی و ایجاد اطمینان و اعتماد برای مصرف کنندگان تقدیر به عمل آمد .


ادامه مطلب

بازدید فرماندار محترم شهرستان سنندج از شرکت

 

1395/07/18

پیرو دعوت به عمل آمده از فرمانداری محترم شهرستان سنندج به جهت بازدید از مجموعه تولیدی شرکت مهندسی سبک لوله نوین ، در تاریخ 95/07/17 جناب آقای دکتر زارعی فرماندار محترم شهرستان سنندج ، جناب آقای مهندس رضاعی معاون محترم عمران و برنامه ریزی و جناب آقای صلواتی بخشدار محترم مرکزی شهرستان سنندج و جمعی از کارشناسان آن مجموعه در راستای آشنایی هر چه بهتر با تولیدات و ظرفیت های شرکت بازدیدی به عمل آوردند . در ابتدا آقای مهندس فتوحی ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از حضور هیات مربوطه ، گزارشی را در خصوص تولیدات و ظرفیت های کارخانه در بخش های لوله ، منهول ، اتصالات و سپتیک تانک ارائه نمودند . در ادامه جناب آقای دکتر زارعی ضمن اظهار خرسندی از وضعیت فعالیت این واحد تولیدی در استان و اظهار رضایت از ظرفیت و تنوع محصولات تولیدی ، حمایت از بخش تولید را به عنوان یکی از اصول مهم کاری خود در مجموعه اعلام نمودند .


ادامه مطلب

تقدیر از شرکت سبک لوله نوین

 

1395/07/14

به واسطه حضور مناسب شرکت مهندسی سبک لوله نوین در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران از طرف ستاد برگزاری نمایشگاه از حضور شرکت تقدیر به عمل آمد .


ادامه مطلب

حضور شرکت در دوازدهمین نمایشگاه صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب

 

1395/07/14

با هدف معرفی توانمندی ها ، پتانسیل و ظرفیت کاری و ارتباط هرچه بهتر با مشتریان و همکاران فعال در عرصه صنعت آب و فاضلاب ، شرکت مهندسی سبک لوله نوین در دوازدهمین نمایشگاه صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب که از تاریخ 4 لغایت 7 مهر ماه 1395 برگزار شد ، حضور یافت . در این نمایشگاه وزیر محترم صنعت ، معدن و تجارت ، مدیرعامل و معاونین محترم شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و مدیران عامل ، معاونین ، مدیران و کارمندان شرکت آب و فاضلاب و دیگر متخصصین امر از غرفه این شرکت بازدید به عمل آورده و قریب به اتفاق از ظرفیت های تولیدی این شرکت اظهار رضایت داشتند .


ادامه مطلب